КУРСИ ПОЛІГРАФОЛОГІВ

Курси поліграфологів в Дніпрі привертають все більше і більше охочих. Адже ця професія стає дуже потрібною, її стали застосовувати не тільки в судах, але і в приватній сфері теж. Після того, як ви вирішили пройти курс навчання і стати фахівцем, варто знайти хороший центр, де ви отримаєте знання і досвід, а також атестат і всі необхідні документи. Наша школа поліграфологів - ось ваш правильний вибір!Стати поліграфологом з нами це:
• Поетапне отримання знань - спочатку теорія, потім практика.
• Можливість особисто бути присутнім і проводити тестування.
• Отримання досвіду та вивчення тонкощів професії з найкращим поліграфологом України.
• Строгий іспит в кінці курсу, який проходять тільки самі уважні учні.
• Атестат і дозвіл на ведення такого виду діяльності на бланках державного зразка.
• Можливість стати одним з поліграфологів асоціації і працювати в нашому центрі.Наші курси проводяться тільки в Києві, в головному офісі. Ви зможете вивчити буквально всі нюанси роботи, психологію людини і реакції на питання, уточнить всі незрозумілі моменти безпосередньо у вчителя, а не через третіх осіб. Крім цього наші курси можуть стати новим витком у вашій кар'єрі, так як перевірки на поліграфі зараз часто замовляють великі компанії, телеканали і радіо. Ви зможете отримати роботу поліграфолога в Дніпрі, маючи наш атестат.


ЯК СТАТИ ПОЛІГРАФОЛОГОМ?


Поліграфологом може стати громадянин України або особа з іншим громадянством, яка має вищу освіту і необхідні морально-вольові якості.

 

Для отримання повної інформації про навчання необхідно звернутися за контактами, вказаними на нашому сайті.

Процес навчання передбачає два етапи: теоретичний курс (30 днів) і практичний курс (6 місяців).

Навчальна група формується кожні три місяці.


Особливості навчання:

  • Отримання теоретичних знань - 30 днів. Ведуться лекції в центрі, заняття проводить кращий поліграфолог асоціації, групи слухачів невеликі (5-8 чоловік).
  • Отримання практичного досвіду - 6 місяців. Ви зможете бути присутнім, а також проводити тестування самостійно. Спеціаліст розповість вам всі тонкощі роботи з апаратурою.
  • Знайомство з усіма можливими способами вплинути на якість отриманих даних під час тестування.
  • Вивчення 5 найточніших і кращих поліграфів в світі.

 

Навчання поліграфологів

Атестат і інші документи після іспиту видаються на спеціальних пронумерованих по порядку бланках, які неможливо підробити. Тому ви можете бути точно впевнені в справжності отриманих документів і можливості користуватися ними в різних організаціях для проведення тестування.Гарне навчання поліграфологів в Дніпрі практично неможливо. Якщо ви хочете стати справжнім профі, звертайтеся безпосередньо в головний офіс асоціації в Києві і будьте впевнені в точному розумінні показників апаратури і виданих вами висновків.ДЕТАЛЬНО ПРО НАВЧАННЯ