ПЕРЕВІРКА НА ПОЛІГРАФІ У ДНІПРІ ТА ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Перевірка на поліграфі в Дніпрі може знадобитися в багатьох випадках - якщо вас необґрунтовано звинувачують в якомусь злочині, потрібно з'ясувати деякі факти подружнього життя або виникли сумніви щодо співробітників компанії. Насправді область застосування поліграфа набагато ширше. Зараз таким способом «отримання правди» користується багато юридичних і фізичних осіб, у яких виникли підозри чи спірні питання.

 

Перевірка на поліграфі в Дніпрі

Чому клієнти вибирають ВАП?ВАП - це Всеукраїнська асоціація поліграфологів. У місті Дніпро знаходиться одне з офіційних представництв нашої організації, тому тут працюють і проводять тестування на поліграфі в Дніпрі такі ж досвідчені і кваліфіковані співробітники, як і в столиці.ПЕРЕВАГИ ПЕРЕВІРКИ НА ПОЛІГРАФІ ВІД ВАП:


Кожен фахівець або експерт проходить ретельну атестацію. Багато з них отримували знання безпосередньо в центрі Асоціації з кращим експертом.

 

Наші поліграфологи це ще і досвідчені психологи. Вони можуть визначити комфортний для людини темп опитування, зробити висновки не лише за даними апаратури, але і по поведінці.

Вся інформація строго конфіденційна. Питання, тестування, відеозапис і результати отримує в руки тільки замовник.

Високий показник достовірності - від 87% і вище. Якщо цей показник нижче, ми проведемо повторну перевірку безкоштовно.

 

 

Перевірка на поліграфі в Дніпрі

Також варто підкреслити, що з ВАП тестування проводиться на найсучаснішому, високоточному обладнанні, яке є на сьогоднішній день. Апаратура вловлює всі зміни і реакції нервової системи, а також всього організму на поставлені запитання. В облік береться пульс, серцевий ритм, дихання, скорочення м'язів та інше.Перевірка на детекторі брехні в Дніпрі може бути приватного, комерційного або державного характеру.Всеукраїнська асоціація поліграфологів в Дніпрі


ПОЛІГРАФОЛОГИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ - ЦЕ


Судовий розгляд. Іноді суд або сам обвинувачений ініціює таке тестування на поліграфі в Дніпрі. Наші поліграфологи несуть відповідальність за виданий висновок, тому його можна сміливо використовувати в суді як доказ провини або невинності.

Для виявлення шахрайства, обману. Якщо виникли сумніви щодо чесності намірів і слів якоїсь людини, його також можна перевірити на поліграфі.

 

 

Перевірка персоналу великої компанії - рядових співробітників і керівної ланки. Проводити такі перевірки можна раз на півроку, щоб вчасно виявити промислове шпигунство, недобросовісних співробітників на високих постах.

 

Для пошуку хорошого кандидата на відповідальну посаду. Наприклад, потрібно знайти головного бухгалтера або фінансового директора. Кожного претендента на цю посаду можна протестувати і перевірити рівень профпридатності всього за пару годин.

 

Перевірка особистого персоналу, якщо у вас є свій шофер, кухарь або помічник.

У побутових питаннях - особисті відносини між подружжям, недовіра партнеру по бізнесу, родинні зв'язки та інше.

 

Всі питання становить замовник, поліграфолог може запропонувати сам найбільш точні і коректні формулювання. Стандартне тестування від початку і до кінця займає пару годин, після чого ви отримуєте висновок фахівця.Вартість поліграф-перевіркиМи пропонуємо розумні і гнучкі ціни на всі види опитувань. Вартість безпосередньо залежить від кількості опитуваних і типу перевірки. Наприклад, ви можете вибрати тестування з фахівцем або експертом, звичайне або в парі зі спеціальною методикою Stimul Test. Великим компаніям при регулярних перевірках персоналу робимо знижки.Пропонуємо унікальну послугу - виїзне тестування на детекторі брехні. Дніпро це місто, зайнятих людей, тому вам не потрібно витрачати час на візит до нас. Поліграфолог приїде за вказаною вами адресою у зручний час.ДЕТАЛЬНО ПРО ПЕРЕВІРКИ НА ПОЛІГРАФІ<